Don Angel Hotel

Costa de Barcelona

Hotel nachází se 150 m od široké písečné pláže v Santa Susanna na Costa de Barcelona. Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a dvě restaurace, která nabízí širokou škálu regionálních a mezinárodních jídel. Promenáda, kde se hotel nachází, je srdcem nákupní a kulturní oblasti Santa Susanna. Najdeme zde restaurace, bary, hlavní obchody ve městě a bazar.

Hotel se nachází v blízkosti důležitého přístavního města Calella a nedaleko oblíbeného turistického letoviska Blanes a Lloret de Mar. Toto místo je jedním z nejatraktivnějších míst na pobřeží Costa Brava.

Hotel Don Angel nabízí nám:

  • bazén s mořskou vodou o rozloze 450 m2 s vodopádem a vířivkou pro 15 osob,
  • bazén se sladkou vodou 105m2 – vířivka pro 4 osoby, saunu a společné sprchy v přízemí (hotel nabízí zdarma ručníky)
  • bezplatné parkování a garáž pro kola,
  • 32 polí pro hraní v Petanque (boules)
  • masáže (za příplatek)

Navíc workshopy a party Summer Salsa Trip 2019 uskuteční uskuteční se v plně vybavených a klimatizovaných tanečních sálech (o rozloze 280 m2 a 350 m2. Po workshopech můžete relaxovat s s drinkem v bazenovým baru nebo kavárně.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, balkonem, 32palcovou TV s plochou obrazovkou, minibarem, šatní skříní, psacím stolem, telefonem, balkonem, elektronickým bezpečnostním zámkem, trezorem (za příplatek) a koupelnou (sprcha, WC, fen).

Pláž

U hotelu nacházejí se dvě velmi široké písečné pláže, které jsou uklizené každé ráno, nad kterými dominují palmy:

  • Platja de Llevant: 800 m dlouhá a 75 široká
  • Platja de les Dunes: 1000 m dlouhá a 75 široká

V Santa Susaně nenájdeme takovou tlačenici a přeplnění, jako v jiných městech, které se nacházejí na pobřeží Costa Brava. Dostupných je mnoho sportovních atrakcí. Každý turista si toto místo zapamatuje jako ideální místo pro dovolenou.

Santa Susanna

Nachází se poblíž důležitého přístavního města Calella a v bezprostřední blízkosti oblíbených turistických letovisek Blanes a Lloret de Mar. V podstatě spojená s posledními vesnicemi a tvoří jedno z nejatraktivnějších míst na pobřeží Costa Brava. Existuje tady výborné železniční spojení s Barcelonou. Výhodou města jsou čisté, rozsáhlé pláže a vynikající podmínky pro vodní a plážové sporty. Teplý písek vás zve k vychutnávaní slunce a modré moře vás zve k plavání.

Město je opravdovým rájem pro ty, kteří mají rádi zábavu a odpočinek v přírodě během své dovolené. Zelené, chráněné parky a okouzlující staré město skrývá četné hospody a kavárny, kde můžete se dobře najíst a poslouchat hudbu. Oblast města a jeho okolí je plný zeleně – obklopen borovicemi. Většina hospůdek a diskoték se nachází na hlavní promenádě – tam je také prosperující noční život, protože většina podniků je otevřena až do pozdních večerních hodin.

Hotely ve městě Santa Susana patří mezi nejluxusnější – hosté mohou využívat veškeré nabízené využiti – bazény, sauny, tenisové kurty a kosmetické salony. Mnoho turistů chválí nacházející se na hlavní promenádě restaurace La Siesta, ve které se konají flamenco taneční představení, folklórní večery a koncerty místních a španělských hudebních kapel. Také doporučujeme pěší výlet do Castell de CanRates, který se nachází uprostřed borového parku. Toto místo je centrem kulturního života města – zde se koná většina festivalů a kulturních akcí, během kterých máme příležitost přebyvát se živou španělskou kulturou.

 

Copyright © 2018 Salsa Live z.s. | Powered by Vojtech Rajdus