„BECOME A STAR“ – 11.5.2019

Máte-li taneční školu, taneční skupinu svých studentů, taneční páry nebo vy sami jste součástí tanečního páru či skupiny a rádi byste ukázali, co umíte a věnujete-li se salse nebo bachatě pak je tato soutěž ideálním prostorem pro prezentaci

Zde máte možnost předvést svůj um na mezinárodní taneční scéně!

Našim cílem je snaha podporovat nové talenty. Na této soutěži si můžete vyzkoušet atmosféru scény, být ve světlech reflektorů a pocítit nezapomenutelné emoce.

Tato soutěž zaujme své místo během vymezeného prostoru v programu našeho festivalu a bude v ní zasedat porota, složena z profi lektorů, která vybere vítěze dvou kategorií a to v kategorii tanečních páru a kategorii tanečních skupin.

Soutěž Become je určena pro amatérské tanečníky, avšak součásti páru či taneční skupiny může být trenér nebo osoba vyučují.

Co můžete získat?

Vitězi vystoupí v hlavním programu bok po boku s hvězdami festivalu. Všichni účastnici BECOME A STAR obdrží 50% slevu na Full Pass z aktuální ceny. Každý účastník (pár nebo skupina) bude mít svou vlastní prezentaci na internetových stránkách Salsa Live vedle hvězd festivalu. V neposlední řadě na vás čekají také zajímavé ceny od sponzorů festivalu.

Podrobné informace k soutěži

Soutěž se bude konat v sobotu 11. 5. 2019 před hlavní party.

Soutěží se ve dvou kategoriích:

Taneční styly:

Hodnotící prvky:

Vzhledem k časovému harmonogramu je počet soutěžících omezen, proto prosíme, neotálejte s přihlášením do soutěžě.

Přihlášky posílejte na adresu: competition@salsalive.eu

Přihlášky přijímáme do 31.března 2019 anebo až do vyčerpaní limitu míst pro danou kategorii